Norway

Kontakt

Norge

SERVICE, MODERNISERING, REPARASJON, DELESALG
Godviksvingene 128, Bergen
5179 Godvik, Norway

Telefon: +47 55 93 60 20
E-post:

SALG AV NYE INDUSTRIHEISER
Hovlandstranda 298, Onarheim
5694 Onarheim, Norway

Telefon: +47 53 43 00 80
E-post:

SALG OG UTLEIE AV BYGGEHEISER
Kranor A/S (samarbeidspartner)
Vaterlandsvn. 19 NO-3470 Slemmestad, Norway

Telefon: +47 31 29 78 00
Fax: +47 31 29 78 09
E-post:

Produktstøtte

Heis-Tek-produkter

+47 53 43 00 80

contact form

Alimak-produkter

+47 55 93 60 20

contact form

Preben Høysæter

Installasjon, service, og reparasjon preben.hoyseter@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Audun Iversen

Teknisk support audun.iversen@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Rita Markowiak

Offshore koordinator og delesalg rita.markowiak@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Erik Tvedt

Nysalg av heiser erik.tvedt@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Per Terje Tveit

Avdelingsleder - Nysalg av heiser per.terje.tveit@alimakgroup.com
Telefon: +47 53 43 00 80

Bjarne Markowiak

Avdelingsleder - Rep. Service Modernisering Delesalg bjarne.markowiak@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Henrik Wold

HSEQ Manager henrik.wold@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20

Rune Finne

Administrerende direktør rune.finne@alimakgroup.com
Telefon: +47 55 93 60 20